Кінець світу 2016

Апокаліпсис 2016. У всі часи людство боялося кінця світу. Останнім часом мало не щороку світова громадськість здригається від новин про майбутній апокаліпсис. Люди з острахом очікують на чергову дату, яка має стати останнім днем існування Землі.

Настання нового тисячоліття запам’яталося тим, що незадовго до цього з’явилася гіпотеза про енергетичний колапс, який повинен відбутися рівно в 0:00. Нічого не сталося, і люди продовжили смиренно жити в очікуванні чергової дати вселенської катастрофи. 21.12.2012 — наступний день передбачуванного знищення всього живого. У це повірили навіть скептики, адже важко не повірити в те, що було передбачене древніми Майя за тисячі років до нашої появи. Але і цей день пройшов для Землі так само, як і багато інших. Такі промахи в обчисленні неминучого дня не заважають екстрасенсам та лжевченням досі придумувати нові варіанти Судного Дня. Так чи потрібно чекати людству «черговий» Кінець Світу в 2016 році?

Першим ясновидцем, який згадав про жахливу катастрофу в 2016 році, був Мішель Нострадамус. Він припустив, що саме в цьому році всі мешканці планети загинуть від страшної інфекції, викликаної загальним вимиранням риби у всіх водоймах Землі. Вода перетвориться на смертельну отруту, і всякий хто буде пити її — помре. Також, згідно з передбаченням Нострадамуса, літо 2016 ознаменується великої посухою. Міста і села будуть випалені страшним вогнем, а ті деякі, хто виживе в численних пожежах, будуть приречені тягнути жалюгідне існування і терпіти дефіцит їжі та води. Вірити в настільки сумний фінал не хочеться, адже Земля від того і називається блакитною планетою, що на ній сконцентровані неймовірні запаси води.

Ванга — відома на весь світ провидиця з Болгарії, також не виключала можливість Кінця Світу. Тільки викликаний він буде Третьою Світовою війною, ініціаторами якої стануть країни Близького Сходу. Вона побачила, що якась держава використає у війні ядерну чи бактеріологічну зброю, і наслідком такого необдуманого кроку стане загибель усього живого. Але сказати з повною упевненістю, що стануться саме ці події, Ванга не змогла. У неї було видіння, що Росія завадить здійсненню розв’язки атомної війни.

У очевидності настання глобального катаклізму не сумнівається і Джой Айяд. Ясновидиця з Єгипту стверджує, що апокаліпсис потрібно чекати в кінці наступного року. Головною передумовою прийдешньої катастрофи, як розповідає провидиця, стане новина про те, що до нашої планети стрімко наближається величезний метеорит, який повинен впасти на Землю, викликавши тим самим нищівну череду катаклізмів. Пил, який підніметься в результаті зіткнення небесного тіла з Землею, огорне планету непроникною оболонкою. Сонячні промені не зможуть пробитися крізь величезної товщини шар пилу, і повітря на Землі стане катастрофічно мало. Ті щасливчики, які вижили після всіх катастроф, не зможуть жити на поверхні, їм доведеться спуститися глибоко в надра Землі.

На Україні створена група науковців та вчителів, які називають себе Алармісти. Точний переклад цього слова — панікери. Вони передбачають, що апокаліпсис нагряне на планету саме в 2016 році. За їх запевненням, людство не переживе дня весняного рівнодення. Ніяких подробиць немає, тому ніхто не знає, яким саме способом людська раса кане в лету. Так як 2016 рік вже не за горами, то нам залишається тільки сподіватися, що кінець світу найближчим часом все-таки не настане.

Один комментарий к “Кінець світу 2016

  1. Виктор:

    Читайте библию и тагда не будите назначать дати конца света.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *